Kompakt beton santralleri sabit beton santrallerinin yüksek verimliliğini ve mobil beton santrallerinin kolay taşınabilirliğini birleştiren beton santralleridir. Üretime başlayacağı proje sahasına daha kolay bir şekilde monte edilebilecek şekilde tasarlanmışlardır.

Kompakt beton santralleri özellikle inşaat projelerinde önemli avantajlar sunar. İnşaat sahasının çok yakınına kolayca konumlanabilen bu kullanışlı makineler iş hacmini arttırmak ya da işletme giderlerini azaltmak isteyen firmaların en çok tercih ettiği ürünlerdir.

FABO Mix kompakt beton santrali 4 gözlü agrega kare bunker ve sıralı bunker şekilleri, kovalı agraga transferi ve konveyör bantlı sistemlerden oluşmaktadır. Sistemimize istenilen kapasitede çimento silosu akuple edilebilmektedir. Kompakt santrallerimizin kapasiteleri 30 m3 saatten 200 m3 saate kadar çıkabilmektedir. Kompakt tip yeni nesil beton santrallerimiz dar alanlarda seri üretim yapmanın yanı sıra kolay kurulum ve kolay bakım avantajlarıyla dünya pazarında en çok talep gören modellerimizdendir. Kompakt serisi beton santrallerimiz kolay kurulum sağladığı gibi kolay nakliye ile tüm Dünya’ya kolaylıkla sevk edilebilmektedir. Ayrıca FABO Kompakt Serisi modellerimiz müşterilerimizin taleplerine göre de özel tasarlanabilmektedir.

Kompakt Beton Santralleri Nasıl Avantajlar Sunar?

  • Hazırlanan beton karışımının lojistik maliyetini azaltır.
  • Betonun taşınması esnasında trafik vb. faktörlere bağlı gecikmelerin önüne geçer.
  • İstenen beton kalitesinin elde edilmesi için kalite kontrolünün birinci elden yapılmasını sağlar.
  • İşletme giderlerinin büyük oranda düşürülmesine ve kârlılık oranının arttırılmasına yardımcı olur.
Menü